Dowiedz się więcej o nas, jak i o tym jak poprawić wyniki Twojego sklepu internetowego.

Estilon z ofertą e-wizualizacji dla e-commerce


18-12-2014

Nowości


 

W styczniu br. Estilon, agencja specjalizująca się w fotografii produktowej, animacjach 360, prezentuje ofertę dedykowaną dla firm zajmujących się sprzedażą online. Jako pierwsi na polskim rynku oferujemy usługi z obszaru inteligentnych e-wizualizacji.

„Wiele przedsiębiorstw sprzedających online ma kłopot z bieżącą aktualizacją asortymentu w e-sklepach. Wąskim gardłem tego procesu jest najczęściej samodzielna produkcja zdjęć i animacji. Firmy nie mają odpowiedniego sprzętu, czasu i zasobów osobowych, by generować wysokiej jakości wizualizacje. Te obserwacje leżały u podstaw stworzenia zupełnie nowej usługi dla firm z sektora e-commerce” – mówi Maciej Wójcik, Business Development Manager w Estilon.

Inteligentne e-wizualizacje to połączenie klasycznych usług fotografii i animacji produktowej z nowoczesną technologią i podejściem e-merchandisingowym. W Estilon fotografia i animacja produktowa wychodzi poza standard. Każda wizualizacja może zostać rozbudowa o hotspoty, wzbogacona o metadane czy indywidualnie przygotowany opis produktu.  

Istotnym elementem oferty, i nowością na rynku, jest produkcji gotowych kart produktowych. Na zlecenie klienta agencja projektuje layout karty, content w postaci zdjęć, animacji 360 stopni, ich postprodukcję, opisy produktów oraz kompletny skład graficzny.

Dodatkowo, w odróżnieniu od klasycznego studia fotograficznego, Estilon reprezentuje podejście konsultingowe. Podczas współpracy z klientem doradza jakie rozwiązania wdrożyć, by zmaksymalizować korzyści z posiadanych e-wizualizacji. Z kolei rozbudowane zaplecze fotograficzno-animacyjne agencji gwarantuje wysoką jakość wszystkich produkowanych wizualizacji.

 „W optyce klientów outsourcing usług fotograficznych to tylko odciążenie własnych zespołów od czasochłonnych i powtarzalnych procesów oraz sposób na szybką aktualizację asortymentu online. Jednak z naszej perspektywy inteligentne e-wizualizacje to znacznie więcej.  Nasze produkcje odgrywają bardzo dużą rolę w procesach sprzedaży - zmniejszają liczbę porzuconych koszyków, budują zaufanie do sklepu i generują zyski” – dodaje Maciej Wójcik.

Oferta inteligentnych e-wizualizacji jest dostępna w kilku pakietach. Z usług agencji mogą skorzystać zarówno rozpoczynający swoją przygodę z e-handlem, jak i giganci rynku e-commerce. 

Do góry